TENAGA PENGAJAR KAFA
Hjh Siti Noor Binti Sidin Ahmad
Hjh Siti Noor Binti Sidin AhmadPenyelaras Kafag-52089041@moe-dl.edu.my
Nabihah Binti Aidi
Nabihah Binti AidiGuru Kafanabiha.ahn@gmail.com
Jaafar Bin Mohd Nordin
Jaafar Bin Mohd NordinGuru KafaJaafarjazz1992@gmail.com
Muhammad Nazran Bin Muhammad Rosdi
Muhammad Nazran Bin Muhammad Rosdi Guru Kafamuhdnazran11@gmail.com
Noor Sofea Qistina Binti Abdul Rahman
Noor Sofea Qistina Binti Abdul RahmanGuru Kafaayasophi91@gmail.com
Rohani Binti Mohd Noor
Rohani Binti Mohd Noor Guru Kafahaikalchua99@gmail.com
Norasiah Binti Che Mat
Norasiah Binti Che Mat Guru Kafairniefan@gmail.com
Nursyahirah Binti Muhammad Farid
Nursyahirah Binti Muhammad Farid Guru Kafasyerahfarid@gmail.com
Nur Afiaa Binti Mohd Yusoff
Nur Afiaa Binti Mohd Yusoff Guru Kafa afiaayusoff89@gmail.com
Nur Syazana Binti Zulkifli
Nur Syazana Binti Zulkifli Guru Kafazanazul123@gmail.com
Nik Nurul Ayuni Binti Nik Yahya
Nik Nurul Ayuni Binti Nik Yahya Guru Kafa nick.yunie@gmail.com
Nura Adila Binti Ismail
Nura Adila Binti Ismail Guru Kafa inuraadila@gmail.com
Norehan Binti Abdullah
Norehan Binti Abdullah Guru Kafasyedmahmudshahkamal@gmail.com
Noriza Binti Abdullah
Noriza Binti Abdullah Guru Kafanoriza.1211@gmail.com
Nor Amira Binti Ibrahim
Nor Amira Binti Ibrahim Guru Kafanuryusrarahim@gmail.com
Noor 'Aliaa Binti Che Aziz
Noor 'Aliaa Binti Che Aziz Guru Kafalieya_aziz22@gmail.com
Najibah Binti Mohd Shukri
Najibah Binti Mohd Shukri Guru Kafanajibahmshukri.94@gmail.com
Muliana Binti Mamat
Muliana Binti Mamat Guru Kafa1974@gmail.com
Nurulsuhaila Binti Mohammad Yusoff
Nurulsuhaila Binti Mohammad Yusoff Guru Kafanurulsuhaila1988@gmail.com
Zanariah Binti sulaiman
Zanariah Binti sulaimanGuru Kafazanariahsulaiman1984@gmail.com
Nik Najah Farhanah Binti Che Mat
Nik Najah Farhanah Binti Che Mat Guru Kafaniknajahfarhanah@gmail.com
Nur Fatin Farahana Binti Mat
Nur Fatin Farahana Binti Mat Guru Kafafatinfarahana902@gmail.com
Mohammad Shahrul Irfan Bin Shamsudin
Mohammad Shahrul Irfan Bin Shamsudin Guru Kafashahrulirfan1994@gmail.com
Siti Nuratiqa Binti Mustapa
Siti Nuratiqa Binti Mustapa Guru Kafaatiqamizi@gmail.com
Ruzilawati Binti Seman
Ruzilawati Binti Seman Guru Kafaruzilaw0@gmail.com
Nor Fatihah Binti Husin
Nor Fatihah Binti Husin Guru Kafanorfatihah351@gmail.com
Mohammad Yusri Bin Mat Jusoh
Mohammad Yusri Bin Mat Jusoh Guru Kafayusri6261mymj@gmail.com
Rabiatul Adawiyah Binti  Mohd Foulzy
Rabiatul Adawiyah Binti Mohd Foulzy Guru Kafaadawiyahfoulzy@gmail.com
Roslina Binti Yusoff
Roslina Binti Yusoff Guru Kafaroslinaghazali10@gmail.com
Hadhirah Binti Mohamed
Hadhirah Binti Mohamed Guru KafaSakinahmawaddah198778@gmail.com
Zairabanu Binti Yusoff
Zairabanu Binti YusoffGuru Kafa rzai42533@gmail.com
Fazlinaa Binti Hassan
Fazlinaa Binti HassanGuru Kafasiskampung95@gmail.com

Pautan Agensi

Statistik

Hari Ini98
Kelmarin106
Minggu1130
Bulan625
Jumlah62953

Pelawat

  • IP: 3.235.25.27
  • Pelayar Unknown
  • Versi
  • Sistem Unknown

1
Atas Talian

05 February 2023

Hubungi

© 2021-2022 Sekolah Kebangsaan Datu' Hashim. Hak cipta terpelihara.     Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Penafian :
 SKDH tidak bertanggungjawab terhadap apa-apa kehilangan atau kerugian yang disebabkan oleh penggunaan mana-mana maklumat atau daripada kecacatan atau kesilapan kandungan di dalam laman web ini.